Home Wycieczki Turystyczna wiosna
Turystyczna wiosna Drukuj Email
Wpisany przez Dymarczyk

W dniu 19.04.2012 r. członkowie Szkolnego Koła Turystycznego przy SP 3 uczestniczyli w wycieczce autokarowej do Wrocławia zorganizowanej przez Zarząd OM PTTK w Gubinie. Piękna, kwietniowa pogoda sprzyjała młodym turystom, którzy spacerując po najstarszym w Polsce ogrodzie zoologicznym przyglądali się egzotycznym zwierzętom. Wytchnieniem po długim zwiedzaniu okazał sie rejs statkiem po Odrze. W tym czasie miała miejsce uroczystość wręczenia legitymacji nowym członkom PTTK: Wiktorii Ilnickiej i Katarzynie Kuźminskiej. Wycieczka nie tylko rozbudziła zainteresowania przyrodnicze uczniów, ale  dostarczyła im niezapomnianych wrażeń. Więcej informacji o wycieczce i bogata galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej PTTK Gubin.