Dzięki wykwalifikowanej kadrze, naszej ciężkiej pracy, szybko przyswajamy wiedzę

Nauka

 

Szkoła to nie tylko nauka. Tutaj zawsze doskonale się bawimy

Zabawa

 

Toys

Stworzyliśmy możliwość nauki uczniom niepełnosprawnym. Jesteśmy Szkołą bez Barier

Integracja

 

Dbamy o nasze zdrowie poprzez uczestnictwo w zajęciach sportowych

Sport

jesteś tutaj:

Home Wycieczki
Wycieczki
Zielone szaleństwo W Dusznikach Zdroju Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Jest to piękne, zadbane i malownicze miasteczko. Bardzo nam się podobało i na pewno każdy dobrze się tam bawił. Zwiedziliśmy dużo pięknych miejsc. Byliśmy w pijalni wód mineralnych w Muzeum Zabawek w Kudowie Zdroju, gdzie robiliśmy z gliny własne kubeczki na najprawdziwszym kole garncarskim. Było też tam mini-zoo i była tam np. alpaka, lama oraz bardzo, bardzo dziwny zwierzak – kozioł z czterema rogami. Jedliśmy tam pyszny chleb. Byliśmy też w Muzeum Papiernictwa, które ma już ponad czterysta lat. Zwiedziliśmy również kopalnię złota i jechaliśmy taką kolejką po to, aby szybciej być w tunelu. Wybraliśmy się też w Góry Bystrzyckie do „Schroniska pod Muflonem”.

Wszystkim nam się tam bardzo podobało, lecz trzeba było wracać do domu.

Oliwia Bagińska

IVa

duszniki2.jpg duszniki3.jpg duszniki4.jpg duszniki5.jpg

 
Uczniowie SP 3 w Tropical Islands Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Dnia 21 czerwca uczniowie SP 3 Gubin wybrali się pod kierownictwem Pani Tatiany Wysockiej do położonej nieopodal Berlina tropikalnej wyspy. Tropikalna wyspa zapewniała dzieciom niezapomniane wrażenia. Dzieci spędziły miło czas na zjeżdżalniach, placach zabaw i rozrywek, basenach, boiskach do gry w piłkę plażową oraz na golfie.

 
Kanu Camp 2013 Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Już po raz czwarty, w ramach europejskiego projektu integracji, uczniowie SP 3 wzięli udział w spływie kajakowym w niemieckim Bresinchen. W dniach 13-14 czerwca nasi uczniowie wspólnie z uczniami zaprzyjaźnionej szkoły z Guben mieli okazję spróbować swoich sił w spływach kajakowych jak i grach terenowych.

 
W stolicy Wielkopolski Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Jak co roku, wiosną, członkowie Szkolnego Koła Turysty wybrali sie na wycieczkę. Tym razem wybór padł na stolicę Wielkopolski - Poznań. Zwiedzili Stare Miasto z urokliwymi kamieniczkami, Ratuszem, fontannami. Punktualnie o godzinie 12 wysłuchali hejnału i obejrzeli słynne poznańskie koziołki. Z okien autokaru zobaczyły Ostrów Tumski, Bibliotekę Raczyńskich, Bazar, Centrum Sportowo- Rekreacyjne "Malta".

Więcej…
 
Turystyczna wiosna Drukuj Email
Wpisany przez Dymarczyk   

W dniu 19.04.2012 r. członkowie Szkolnego Koła Turystycznego przy SP 3 uczestniczyli w wycieczce autokarowej do Wrocławia zorganizowanej przez Zarząd OM PTTK w Gubinie. Piękna, kwietniowa pogoda sprzyjała młodym turystom, którzy spacerując po najstarszym w Polsce ogrodzie zoologicznym przyglądali się egzotycznym zwierzętom. Wytchnieniem po długim zwiedzaniu okazał sie rejs statkiem po Odrze. W tym czasie miała miejsce uroczystość wręczenia legitymacji nowym członkom PTTK: Wiktorii Ilnickiej i Katarzynie Kuźminskiej. Wycieczka nie tylko rozbudziła zainteresowania przyrodnicze uczniów, ale  dostarczyła im niezapomnianych wrażeń. Więcej informacji o wycieczce i bogata galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej PTTK Gubin.

 

Więcej…
 


Strona 1 z 2

Kontakt

Call Center Szkoła Podstawowa nr 3
z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Kresowa 48 66-620 Gubin
tel. 68 4558177. fax 68 3593125

e-mail: sp3gubin@op.pl

 

www.gubin.com.pl Edward Patek, Joomla-Monster