Dzięki wykwalifikowanej kadrze, naszej ciężkiej pracy, szybko przyswajamy wiedzę

Nauka

 

Szkoła to nie tylko nauka. Tutaj zawsze doskonale się bawimy

Zabawa

 

Toys

Stworzyliśmy możliwość nauki uczniom niepełnosprawnym. Jesteśmy Szkołą bez Barier

Integracja

 

Dbamy o nasze zdrowie poprzez uczestnictwo w zajęciach sportowych

Sport

jesteś tutaj:

Home Rekreacja
Rekreacja
Spotkanie PTTK Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Dnia 6 marca w sali klubowej PTTK spotkali się młodzi turyści z trzech współpracujących ze sobą szkół.
Spotkanie było okazją do wspólnej nauki piosenek turystycznych, które w przyszłości uprzyjemniać będą wycieczki i wieczory przy ogniskach. Nauka przebiegała błyskawicznie, co było  zasługą  talentów muzycznych dzieci oraz akompaniamentu w wykonaniu pani Renaty Majorek. Czas przy dźwiękach gitary płynął bardzo szybko, za oknami zapadł zmierzch........  i  z żalem trzeba było się rozstać. Do zobaczenia znowu, tym razem w plenerze będziemy szukać wiosny.

Więcej…
 
KANU CAMP 2012 Drukuj Email
Wpisany przez Kuba   

Już po raz trzeci, w ramach europejskiego projektu integracji, uczniowie Szkoły Podstawowej nr. 3 wzieli udział w obozie kajakowym w Niemczech.

W dniach 13 - 14 września nasi podopieczni wspólnie z uczniami zaprzyjaźnionej szkoły z Guben mieli okazję spróbować swoich sił w spływach kajakowych, strzelaniu z łuku sportowego oraz innych grach terenowych.

Więcej…
 
UCZNIOWIE SP3 NA CAMPINGU KAJAKOWYM W NIEMCZECH Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

W dniach 24-25 maja uczniowie SP3 przebywali w Niemczech w miejscowości Bresinchen ,gdzie na tamtejszym jeziorze wraz z partnerską szkołą podstawową z Guben odbywał się camping kajakowy. Uczniowie mieli możliwość pływania na kajaku podwójnym jak i sportowym. Camping ten sprzyjał nie tylko nauce pływania na kajakach lecz także nawiązaniu znajomości z dziećmi niemieckimi. Spływy kajakowe pozwoliły doskonalić język niemiecki podczas wspólnych posiłków, grilla, zabaw ruchowych. W dniu pierwszym odbyły się trzy spływy ,które zostały zwięczone pięknym pokazem fajerwerków. Drugiego dnia po 2 spływach można było popływać pontonem, kładką , łódką jak i wpław.

Więcej…
 
Klucz do przyszłości Drukuj Email
Wpisany przez Dymarczyk   

Dnia 24 listopada 2011roku  w godzinach popołudniowych członkowie Szkolnych Kół Turystycznych bawili się wspólnie w siedzibie PTTK w Gubinie na integracyjnej imprezie andrzejkowej. Dziewczynki najpierw udekorowały salę, nakryły stoły,  rozłożyły wcześniej przygotowane  rekwizyty i wróżby.Chociaż wszyscy traktujemy wszelkie przepowiednie z przymrużeniem oka, to jednak nie zabrakło chętnych do uchylenia rąbka tajemnicy spowijającej przyszłość.Najbardziej widowiskowe zabawy polegały na przebijaniu kolorowych balonów z wróżbami, unoszącymi się nad głowami tańczących dzieci oraz " taniec z miotłą ", w trakcie którego należało wykazać się nie tylko umiejętnościami tanecznymi, ale przede wszystkim nie lada refleksem.Wspaniała , wesoła impreza zakończyła się pałaszowaniem słodkiego poczęstunku zafundowanego przez władze PTTK.

 
Maraton plastyczny" Na tropie zaginionego pierścienia" Drukuj Email
Wpisany przez Dymarczyk   

Gubin jak wiele polskich miast ma swoją legendę, która opowiada o tym co wpłynęło na rozkwit naszego grodu i kto zawinił, że nastały ciężkie czasy .

Uczniowie w trakcie cyklicznych, popołudniowych warsztatów plastycznych prowadzonych przez Grażynę Dymarczyk i Augustynę Nowak - Magnowską przedstawili tę historię na wspólnym megaobrazie, który ozdobił  szkolny hol.Ale na tym nie koniec. Podczas kolejnych zajęć  uczniowie zamienią się w dociekliwych detektywów i  spróbują odnaleźć  zaginiony  pierścień, co sprawi, że nasze Miasto  odzyska dawną świetność.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 


Kontakt

Call Center Szkoła Podstawowa nr 3
z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Kresowa 48 66-620 Gubin
tel. 68 4558177. fax 68 3593125

e-mail: sp3gubin@op.pl

 

www.gubin.com.pl Edward Patek, Joomla-Monster