Dzięki wykwalifikowanej kadrze, naszej ciężkiej pracy, szybko przyswajamy wiedzę

Nauka

 

Szkoła to nie tylko nauka. Tutaj zawsze doskonale się bawimy

Zabawa

 

Toys

Stworzyliśmy możliwość nauki uczniom niepełnosprawnym. Jesteśmy Szkołą bez Barier

Integracja

 

Dbamy o nasze zdrowie poprzez uczestnictwo w zajęciach sportowych

Sport

jesteś tutaj:

Home Wiadomości sportowe
wiadomości sportowe
Sukces szachistów !!! Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

W poniedziałek 18 grudnia 2017 r. odbyły się "Drużynowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Szachach Szybkich" w Sulechowie. W turnieju brało udział 18 drużyn. Naszą drużynę reprezentowali zwycięscy Mistrzostw powiatu krośnieńskiego: Zuzanna Błaszków - IV c, Szymon Bezdziczek -Vb, Adam Borkowski - IIIa oraz Kacper Piasek - IIIc. Zajęli III miejsce !

Na ten sukces znaczący wpływ miała praca trenera Gubińskiego Klubu Szachowego Pana Roberta Rogali, któremu serdecznie dziękujemy.

Uczniom gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów.

Na zdjęciu od lewej: Zuzanna Błaszków, Kacper Piasek, Szymon Bezdziczek, Adam Borkowski

 
Mistrzostwa Powiatu Krośnińskiego- Igrzyska Dzieci Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

We wtorek tj. 10.10.2017 r. odbył się Powiatowy Turniej Drużyn Szachowych w Bytnicy. Brało w nim udział 11 drużyn. Naszą drużynę szachową reprezentowali: Zuzanna Błaszczów - IVc, Szymon Bezdziczek - Vb, Adam Borkowski - IIIa oraz Kacper Piasek. Zajęli 1 miejsce i tym samym zostali Mistrzami Powiatu Krośnieńskiego! Gratulujemy !!!

mgr Marzena Kleszcz

 
,,Bandreroza” zdobyta!!! Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

W dniach 02-05.10.2014 młodzi adepci piłki siatkowej ,,trójki’’ brali udział w Ogólnopolskim Turnieju piłki siatkowej o Puchar Szefa  ,,Banderozy” w Głuchołazach. W turnieju wystartowali zawodnicy klas czwartych w kategorii ,,dwójek” i zawodnicy klas piątych w kategorii ,,trójek”.  Gubińskie ,, dwójki’’ okazały się najlepsze wygrywając wszystkie 25 spotkań, tracąc przy tym tylko jednego seta!! W pokonanym polu pozostawiając takie miasta jak Łódź, Kielce, Nysa, Tuszów. Ponadto  najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii ,,dwójek” został  Mateusz Ostrowski! W klasach piątych nasze  ,,trójki” uplasowały się na miejscu szóstym pokonując miedzy innymi zespoły z Nysy, Tuszowa i Sulechowa!! Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skład ,,dwójek” Mateusz Ostrowski, Oliver Pirko, Jakuba Cichosz.
Skład ,,trójek” Wojciech Jagiełło, Andrzej Skołozubow, Jakub Szwed.

Więcej…
 
UCZENNICE TRÓJKI MISTRZYNIAMI POWIATU Drukuj Email
Wpisany przez Kuba   

alt Dnia 03.04.2014 r. odbyły się mistrzostwa powiatu krośnieńskiego w sztafetowych biegach przełajowych.

Impreza okazała się bardzo udana dla uczniów reprezentujących naszą szkołę. Drużyna chłopców uplasowała się na drugim miejscu. Jeszcze lepiej spisały się nasze dziewczęta, które wywalczyły tytuł mistrzyń powiatu!

Zwycięska sztafeta pobiegła w składzie: Dominika Zmitrowicz, Roksana Lisiak, Maja Wandraj, Nikola Borowska, Wiktoria Grzecznowska, Natalia Chorążak, Ola Niżyńska, Sandra Suchocka, Gabrysia Szmidt, Karolina Jaroszyńska.

Więcej…
 
MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ 2013 Drukuj Email
Wpisany przez Kuba   

Na przełomie maja i czerwca, w ramach   zajęć pozalekcyjnych odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej.

W rozgrywkach wzieło udział 8 zespołów, warto zaznaczyć że grali zarówno chłopcy jak i dziewczynki.  Rywalizacja była niezwykle zacięta i trzymała w napięciu do ostatniej kolejki. W decydującym o mistrzostwie meczu klasa VB pokonałą klasę VIB 1:0 po golu Kacpra Trafnego.

Podczas rozgrywek prowadzona była klasyfikacja na króla srzelców, w której najlepszy okazał się Łukasz Karecki zdobywca 15 bramek.

 


Strona 1 z 4

Kontakt

Call Center Szkoła Podstawowa nr 3
z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Kresowa 48 66-620 Gubin
tel. 68 4558177. fax 68 3593125

e-mail: sp3gubin@op.pl

 

www.gubin.com.pl Edward Patek, Joomla-Monster