Dzięki wykwalifikowanej kadrze, naszej ciężkiej pracy, szybko przyswajamy wiedzę

Nauka

 

Szkoła to nie tylko nauka. Tutaj zawsze doskonale się bawimy

Zabawa

 

Toys

Stworzyliśmy możliwość nauki uczniom niepełnosprawnym. Jesteśmy Szkołą bez Barier

Integracja

 

Dbamy o nasze zdrowie poprzez uczestnictwo w zajęciach sportowych

Sport

jesteś tutaj:

Home Aktualności I MIEJSCE Z DOBREGO ZACHOWANIA
I MIEJSCE Z DOBREGO ZACHOWANIA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

30 października 2019 r. uczennice klasy Vd: Antonia Perlak, Kaja Prętkowska i Wiktoria Zaroda pod opieką pani Joanny Rutkowskiej-Mazur uczestniczyły w XIV Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Dobrym Zachowaniu organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Gubinie. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Kultura na widelcu”. Trzyosobowe reprezentacje szkół w kilku rundach odpowiadały pisemnie na pytania, w których musiały wykazać się znajomością zasad kulturalnego zachowania przy stole: m. in. sposobu podawania niektórych potraw zarówno zimnych, jak i gorących, posługiwania się sztućcami, kultury jedzenia wyszukanych potraw itp. Zestawy pytań nie należały do łatwych, wymagały bardzo dobrej znajomości tematu i szeroko pojętej ogłady. Nasze uczennice od samego początku prowadziły i zajęły zasłużone I miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Kontakt

Call Center Szkoła Podstawowa nr 3
z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Kresowa 48 66-620 Gubin
tel. 68 4558177. fax 68 3593125

e-mail: sp3gubin@op.pl

 

www.gubin.com.pl Edward Patek, Joomla-Monster