Dzięki wykwalifikowanej kadrze, naszej ciężkiej pracy, szybko przyswajamy wiedzę

Nauka

 

Szkoła to nie tylko nauka. Tutaj zawsze doskonale się bawimy

Zabawa

 

Toys

Stworzyliśmy możliwość nauki uczniom niepełnosprawnym. Jesteśmy Szkołą bez Barier

Integracja

 

Dbamy o nasze zdrowie poprzez uczestnictwo w zajęciach sportowych

Sport

jesteś tutaj:

Home Aktualności Rozpoczęcie roku szkolnego w SP3
Rozpoczęcie roku szkolnego w SP3 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, Dyrekcja Szkoły kierując się zaleceniami GIS informuje, że nie odbędzie się uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego w dotychczasowej formie, z wyłączeniem klas pierwszych i czwartych. Klasy pierwsze proszone są o przybycie na godzinę 9:00, a klasy IV na godzinę 10:00. Spotkanie odbędzie się na placu apelowym w reżimie sanitarnym (jedno dziecko=jeden opiekun).

Pozostałe klasy przychodzą zgodnie z planem który zostanie opublikowany w dzienniku elektronicznym, na stronie internetowej szkoły, i wywieszony na tablicy ogłoszeń w szkole (piątek 28 sierpnia). Planowane jest zróżnicowanie rozpoczęcia godzin lekcyjnych: klasy 1-5 na godzinę 8:00 a klasy 6-8 na 8:20. Procedury dotyczące zachowania bezpieczeństwa na terenie placówki zostaną przekazaną drogą elektroniczną w późniejszym terminie. 

28 sierpnia o godzinie 17:00 w "starej" sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie trójek klasowych na które Dyrekcja Szkoły serdecznie zaprasza. 

 

Kontakt

Call Center Szkoła Podstawowa nr 3
z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Kresowa 48 66-620 Gubin
tel. 68 4558177. fax 68 3593125

e-mail: sp3gubin@op.pl

 

www.gubin.com.pl Edward Patek, Joomla-Monster